Moskitiery

Moskitiery, czyli zewnętrzne siatki osłaniające okno chronią przed przedostaniem się do wnętrza owadów, insektów, itp. Montowa są one bezpośrednio w ramach drzwi lub okien. W ofercie posiadamy moskitiery:

Ekranowe: są to podstawowe moskitiery montowane w świetle otworu okiennego. Stosowane niemalże do każdego rodzaju okna. Montowane są bezinwazyjnie, za pomocą blaszek zamontowanych do profilu moskitiery.

Rolowane: występują one w dwóch systemach: rolowane pionowo (stosuje się je głownie w oknach) i poziomo (posiadają one zastosowanie w drzwiach balkonowych).

Drzwiowe: montowane są one za pomocą zawiasów do ściany budynku lub ramy okiennej. Umieszczony szpros na środkowej części moskitiery usztywnia całą konstrukcję. Samozamykacz stosuje się aby poprawić właściwości użytkowe. Do uszczelnienia stosuje się uszczelkę szczotkową która jest poprowadzona dookoła ramy drzwiowej.


Ancor Decor Warszawa – moskitiery na zamówienie – moskitiery plisowane, moskitiery rolowane oraz moskitiery do okien dachowych. Producent moskitier Warszawa.